آقای بوم

تولید کننده بوم نقاشی پارچه بوم نقاشی
 سه پایه ساده و حرفه ای رنگ نقاشی و ادوات نقاشی

آقای بوم

تولید کننده بوم نقاشی پارچه بوم نقاشی
سه پایه ساده و حرفه ای رنگ نقاشی و ادوات نقاشی

اکنون

گروه اکنون، با بیش از یک دهه سابقه در زمینه فروش محصولات سنتی

تاریخچه 

آقای بوم تنها یک‌شرکت یا تولیدی بزرگ با هدف کسب سرمایه نیست. از آن رو که تولیدات ما، لاجرم با تولید آثار هنری رابطه ی تنگاتنگی یافته، بخشی از چشم انداز هنر ایرانی، ما را به سوی ماندگاری و کیفیت بوم های نقاشی، هدایت کرد. گروه صنعتی آقای بوم اولین و تنها تولیدکننده بوم با جسوی انحصاری و پوشش عالی، از سال ۱۳۹۷  توانسته است قدم های کوچکی برای جلب رضایت هنرمندان بردارد. 

هنر ایرانی

هنرمندانی که در عرصه های جهانی، آثار گرانقدری خلق کردند، بوم هایی با کیفیت بالا و ماندگاری بسیار بیشتر نیاز داشتند. خوشبختانه آقای بوم با تولید جسوی ثبت شده، ارائه ی بوم های حرفه یی را آغاز کرده و طیف وسیعی از خالقان آثار هنری از تولیدات جدید استفاده می کنند.
به علت استفاده از الیاف طبیعی در انتخاب کتان و کرباس و بهره گیری از فرمول جدید در تولید جسو و نیز مواد غیر قابل نفوذ بر پارچه، که از ابتکارات صنعت روز است، کار کردن با این بوم ها را بسیار راحت کرده است. همچنین کیفیت بالای پارچه بوم، موجب استفاده ی کمتر از رنگ های گران قیمت شده و این بوم را مقرون به صرفه کرده است.به علت استفاده از الیاف طبیعی در انتخاب کتان و کرباس و بهره گیری از فرمول جدید در تولید جسو و نیز مواد غیر قابل نفوذ بر پارچه، که از ابتکارات صنعت روز است، کار کردن با این بوم ها را بسیار راحت کرده است. همچنین کیفیت بالای پارچه بوم، موجب استفاده ی کمتر از رنگ های گران قیمت شده و این بوم را مقرون به صرفه کرده است.